fbpx

na pokładzie

Inspiracja lubi ludzi otwartych. W naszej agencji znajdują się fachowcy z dziedziny komunikacji, marketingu i psychologii. Relacje i zaufanie, na których budujemy naszą codzienność owocują udaną współpracą. Naszym celem jest dostarczanie rzetelnych narzędzi komunikacyjnych, zarówno w obszarze media relations, jak i w social mediach. Relacje, które proponujemy naszym klientom bazują na profesjonalizmie, zaufaniu i kreatywności całego zespołu.

Karina Grygierek

Prezes Zarządu

W branży PR od 15-lat czemu wyraz daje nie tylko podczas codziennej pracy, ale i w kontakcie z adeptami sztuki PR jako wykładowca UJ. Prowadziła kampanie informacyjne dla czołowych firm w Polsce. Pomysłodawczyni akcji „Miejsce Przyjazne Maluchom”, a także szeregu nagradzanych kampanii PR. Po godzinach pilot szybowcowy, amatorka wszystkiego co zwie się Apple, mama.


Marcin Grygierek

Wiceprezes Zarządu

W latach 90-tych utworzył jedną z pierwszych w Krakowie firm eventowych. Doświadczenie setek zrealizowanych konferencji, imprez integracyjnych i szkoleń przeniósł na grunt agencji, gdzie zajmuje się strategią rozwoju i warstwą koncepcyjną projektów. Prywatnie pasjonat czeskiego filmu i piwa, jazzman, tata.

Magdalena Zybała

PR Manager

Magda ma wieloletnie doświadczenie w branży PR. Przed dołączeniem do PR Inspiration pracowała w Centrum Pomocy Prawnej im. Haliny Nieć, będącym partnerem wykonawczym Biura Krajowego Wysokiego Komisarza Narodów Zjednoczonych do Spraw Uchodźców w Polsce (UNHCR). Odpowiadała tam za komunikację projektów takich jak Human Rights in American Cinema, który realizowany był we współpracy z Konsulatem USA w Krakowie. Jest absolwentką kierunków stosunki międzynarodowe oraz zarządzanie organizacjami publicznymi i pozarządowymi, a także podyplomowych studiów z zakresu public relations, które ukończyła na Uniwersytecie Jagiellońskim.

Magdalena Zybała

Agnieszka Kurczych

PR Manager

Absolwentka filologii polskiej oraz studiów podyplomowych public relations na Uniwersytecie Jagiellońskim. Jest nieocenioną pomocą w rozwiązywaniu wszelakich zagwozdek lingwistycznych. Pasjonatka mody – swoją karierę rozpoczęła w krakowskim Forum Mody i Designu, współpracując z polskimi projektantami. Od kilku lat związana ze Szlachetną Paczką. W wolnych chwilach zajmuje się wolontariatem, śledzeniem najnowszych trendów i organizacją spotkań rodzinnych. PS. Zawsze wie, kto jest Agentem.

Agnieszka Kurczych

Barbara Sadurska

copywriter

Polonistka i prawniczka. Zawiłości składni języka polskiego nie stanowią dla niej problemu a w połączeniu z wiedzą prawniczą jest nieprzebraną skarbnicą wiedzy wszelakiej. Do tego specjalizuje się w prawie autorskim, co bardzo pomaga w naszej branży.

Barbara Sadurska

Dorota Kawecka

designer

Jest psychologiem – terapeutą oraz projektantem zabawek i designerem przedmiotów użytkowych. Zawsze z gromkim śmiechem, pomysłami i ogromną pozytywną energią. W agencji wspiera projekty społeczne i twórcze.

Dorota Kawecka

Ewa Łaszkiewicz

grafik

Otwarty umysł, profesjonalna ręka, mistrzyni malarstwa elektronicznego. Specjalizuje się w grafice komputerowej, projektach reklamowych i składzie. Nieustannie zadziwia szybkością realizacji.

Ewa Łaszkiewicz

Bogdan Franczak

administrator IT

Jak humanistom wytłumaczyć czym jest procesor? On robi to do skutku. Jest niedościgniony w rozwikłaniu komputerowych matrixów. W agencji jest informatycznym wsparciem dla wszystkich. Osoba niezastąpiona.

Bogdan Franczak

Wuko

office assistance

Przednia straż naszego biura. Zawsze czujny, zwarty i gotowy do działania. Po pracy oddaje się słodkiemu lenistwu.

Wuko

Dołącz do zespołu

Chcesz realizować projekty dla największych firm w Polsce i zagranicą? Dołącz do zespołu: praca@prinspiration.pl

Dołącz do zespołu