fbpx

na pokładzie

Inspiracja lubi ludzi otwartych. W naszej agencji znajdują się fachowcy z dziedziny komunikacji, marketingu i psychologii. Relacje i zaufanie, na których budujemy naszą codzienność owocują udaną współpracą. Naszym celem jest dostarczanie rzetelnych narzędzi komunikacyjnych, zarówno w obszarze media relations, jak i w social mediach. Relacje, które proponujemy naszym klientom bazują na profesjonalizmie, zaufaniu i kreatywności całego zespołu.

Karina Grygierek

Prezes Zarządu

W branży PR od 15-lat czemu wyraz daje nie tylko podczas codziennej pracy, ale i w kontakcie z adeptami sztuki PR jako wykładowca UJ. Prowadziła kampanie informacyjne dla czołowych firm w Polsce. Pomysłodawczyni akcji „Miejsce Przyjazne Maluchom”, a także szeregu nagradzanych kampanii PR. Po godzinach pilot szybowcowy, amatorka wszystkiego co zwie się Apple, mama.


Marcin Grygierek

Wiceprezes Zarządu

W latach 90-tych utworzył jedną z pierwszych w Krakowie firm eventowych. Doświadczenie setek zrealizowanych konferencji, imprez integracyjnych i szkoleń przeniósł na grunt agencji, gdzie zajmuje się strategią rozwoju i warstwą koncepcyjną projektów. Prywatnie pasjonat czeskiego filmu i piwa, jazzman, tata.

Magdalena Zybała

PR Manager

Magda ma wieloletnie doświadczenie w branży PR. Przed dołączeniem do PR Inspiration pracowała w Centrum Pomocy Prawnej im. Haliny Nieć, będącym partnerem wykonawczym Biura Krajowego Wysokiego Komisarza Narodów Zjednoczonych do Spraw Uchodźców w Polsce (UNHCR). Odpowiadała tam za komunikację projektów takich jak Human Rights in American Cinema, który realizowany był we współpracy z Konsulatem USA w Krakowie. Jest absolwentką kierunków stosunki międzynarodowe oraz zarządzanie organizacjami publicznymi i pozarządowymi, a także podyplomowych studiów z zakresu public relations, które ukończyła na Uniwersytecie Jagiellońskim.

Magdalena Zybała

Marta Grzyb

Specjalista ds. public relations

Ekspert w dziedzinie marketingu i public relations. Ukończyła studia prawnicze na Uniwersytecie Śląskim, Ma wieloletnie doświadczenie w marketingu i branży PR. Tworzyła i realizowała strategie komunikacje na stanowisku dyrektora ds. promocji w Fundacji Aby żyć, a następnie dyrektora marketingu jednej z najstarszych grup deweloperskich w Polsce – Wawel Service.

Marta Grzyb

Karolina Guzik

Specjalista ds. mediów społecznościowych

Absolwentka kierunków kulturoznawstwo i wiedza o mediach oraz komunikacja społeczna – reklama i public relations na Uniwersytecie Pedagogicznym im. KEN w Krakowie. Pracę w PR Inspiration rozpoczynała od praktyk i stażu. Obecnie specjalizuje się w działaniach reklamowych oraz analitycznych. Moderuje i analizuje profile w mediach społecznościowych oraz śledzi zachodzące w nich zmiany. Karola to „mistrzyni ogarnięcia” – uwielbia porządek, schematy i… excela 😉 Kocha zwierzęta, wycieczki rowerowe, długie spacery w terenie oraz dobre filmy!

Karolina Guzik

Magdalena Litman

Copywriter

Nasza wybuchowa copywriterka. Prawie skończyła studia doktoranckie na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ, zaś właściwy stopień naukowy zrobi, cytując, „jak jej się zechce”. Ekspertka od kreacji i słowa pisanego – ma wieloletnie doświadczenie jako copywriterka, eseistka, redaktorka i recenzentka. Jej najmocniejszą stroną jest storytelling i wzbudzanie emocji. Nadpobudliwa i przemądrzała, ale przy tym śmieszna, więc wszystko jej wybaczamy 😉 Prywatnie miłośniczka psów, ogórków kiszonych i Nintendo.

Magdalena Litman

Ewa Łaszkiewicz

grafik

Otwarty umysł, profesjonalna ręka, mistrzyni malarstwa elektronicznego. Specjalizuje się w grafice komputerowej, projektach reklamowych i składzie. Nieustannie zadziwia szybkością realizacji.

Ewa Łaszkiewicz

Bogdan Franczak

administrator IT

Jak humanistom wytłumaczyć czym jest procesor? On robi to do skutku. Jest niedościgniony w rozwikłaniu komputerowych matrixów. W agencji jest informatycznym wsparciem dla wszystkich. Osoba niezastąpiona.

Bogdan Franczak

Wuko

office assistance

Przednia straż naszego biura. Zawsze czujny, zwarty i gotowy do działania. Po pracy oddaje się słodkiemu lenistwu.

Wuko

Dołącz do zespołu

Chcesz realizować projekty dla największych firm w Polsce i zagranicą? Dołącz do zespołu: praca@prinspiration.pl

Dołącz do zespołu