fbpx

TRaficar_www

Łódź miastem współtworzonym – komunikacja dla marki Traficar

Opracowana przez naszą agencję komunikacja wejścia na rynek łódzki marki Traficar zaowocowała 76 publikacjami w mediach ogólnopolskich, regionalnych i lokalnych.

Traficar, jeden z największych operatorów carsheringowych w Polsce, udostępnił swą flotę w Łodzi. 200 nowoczesnych samochodów, w tym elektryczne Renault Zoe i Dacia Spring, na łódzkich drogach jeżdżą od 1 października 2021 – byliśmy odpowiedzialni na komunikację tego wydarzenia.

Łódź jest siódmym, po Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, Trójmieście i Śląsku miejscem, gdzie są dostępne samochody Traficara. “Aglomeracja łódzka stanowi jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się w Polsce i nasza flota naturalnie wpisze się w komunikacyjną tkankę miasta” – mówi Konrad Karpiński Dyrektor Operacyjny Traficar.” Od kilku lat prężnie rozwija się w Łodzi sektor nowoczesnych usług dla biznesu, zatrudniający już prawie 30 tys. osób, Łódź jest również miastem akademickim w którym kształci się ponad 64 tysiące studentów. Osoby te chętnie i często korzystają z usług carsharingowych, i nie jest to tylko doraźna potrzeba, ale często świadomy wybór współdzielenia auta” – dodaje Konrad Karpiński.