fbpx

przyłapani4

Kolejna gala „Przyłapanych na modzie” wielkim sukcesem!

Rok pracy przy kolejnej edycji prowadzonej dla Galerii Krakowskiej akcji kończymy spektakularnym sukcesem. Gala finałowa, kompleksowo zorganizowana przez naszą agencję wyłoniła laureatów, wzbudzając zainteresowanie setek krakowian i wielu przedstawicieli mediów.

W każdy czwartek ostatniego roku w okolicy Galerii Krakowskiej przyłapywano na modzie najbardziej stylowe osoby, które później walczyły między sobą o nagrodę miesiąca. Wszystkich przyłapanych mogliśmy obserwować w internecie i oddawać na nich głosy, a finaliści miesięcznych zmagań mogli powalczyć o wyjątkowe nagrody podczas jedynego tego typu wydarzenia mody ulicznej w Polsce: Gali „Przyłapani na Modzie 2017” w Galerii Krakowskiej. Zwieńczyła ona rok poszukiwań najbardziej stylowych osób w Krakowie. Event, budzący zainteresowanie setek krakowian poprowadziła znana dziennikarka i blogerka, Basia Pasek.

Akcja „Przyłapani na Modzie”, jak i wieńcząca ją gala została kompleksowo zaplanowana, zorganizowana i przeprowadzona przez PR Inspiration. Zadbaliśmy o dobór kandydatów, sprowadzenie gości, partnerów, patronaty medialne, obsługę kanałów social media oraz logistykę całej akcji. Z sukcesem poprowadziliśmy także działania z zakresu media relations, przygotowując zapowiedz prasowe, koordynując pracę przedstawicieli mediów podczas wydarzenia i inicjując szereg materiałów prasowych opublikowanych w czołowych lokalnych dziennikach, portalach i stacjach radiowych. Akcja „Przyłapani na modzie” to autorski pomysł naszej agencji. Dla Galerii Krakowskiej realizujemy ją już od 2010 roku.