fbpx

Kiermasz 4

III świąteczny kiermasz PR InspirationPrzesyłamy to zaproszenie z radością, bo wiemy że razem z Wami możemy nawet z drobiazgów zbudować wielkie rzeczy 💕 Dobro wraca, to pewne, dlatego w tym roku kolejny raz spróbujemy uczynić świat odrobinę lepszym organizując Kiermasz Świąteczny PR Inspiration 💕 czyli spotkanie ludzi dzielących się dobrym słowem i realną pomocą.

Tym razem dochód przeznaczymy na budowę Lęborskiego Hospicjum Stacjonarnego, które wspieramy w zainicjowanej przez nas ogólnopolskiej kampanii Zanim Ciebie Zabraknie. Drodzy Przyjaciele, Znajomi i Współpracownicy, znacie nasze hasło: Sami świata nie zbawimy, ale z Wami – jak najbardziej!

Zapraszamy Was na kiermasz, który odbędzie się 14 grudnia 2022 r. w naszym biurze przy Placu Wolnica 13/14 od godziny 18. Zabierzcie ze sobą szeroko otwarte serca, bo tych potrzebujemy najbardziej 😍 Jeśli zechcecie otworzyć również portfele, to czekać będą na Was smakołyki i drobiazgi. Będziecie mogli je nabyć, by sprawić radość nie tylko komuś bliskiemu lub sobie, ale na pewno tym, którzy budują hospicjum. To z myślą o nich organizujemy nasze wydarzenie 😁 Pamiętajcie, że każdy może coś przynieść na kiermasz! 💕